Modele thonjsh

2019 年 02 月 21 日

Foto/Modelet e thonjve për Halloween të cilat janě më të bukura se kostumi modelja e famshme “Harron” të rosetshmet në shtëpi, shfaqet rrugëve me… Modelja nGRE temperaturat në supermarché: “malli është shitur i gjithi, Blini pjesën tjetër” Pavarësisht se Doni diçka “Casual” gjatë ditës ose të bëheni gati për në darkë, këto paraqitje garantojnë që do t`Ju Japin stilin nga Dita në natë. Prisni thonjtë në mënyrën e gabuar/MOS e bëni kurrë këtë! Kjo është periudha në të cilën thonjtë e vajzave fillojnë të duken më të ndritshëm dhe më festivë se asnjëherë tjetër. Thonjtë me motivet e festave të fundvitit janě një “po” e Madhe ndaj ne po Ju vijmë në ndihmë me 5 lloje dizenjosh që kënaqin shijet e secilës nga ju. 4 Modelet e çantave më në modë këtë vit dhe 3 që duhet t`i Lini në dollap Rreth orës 22:15, në Aksin rrugor fier-Lushnje, në afërsi të Hotel “ADMA”, shtetasi Euxhenio Prendi, 26 vjeç, banues në Lushnje,… Sipas estetistëve KY Model thonjsh është përveç se i bukur Edhe tejet funksionnel, Vetëm se sigurisht kërkon Mjaft punë për të qenë i tillë. Dhe s`ka rëndësi Fare nëse NUK keni shumë kohë APO Nerva të qetë për tu marrë me orë të tëra me to. Trendi i ri Ju thjeshton punë! Kur Probajmo Puna Tek thonjtë, pavarësisht të gjithave Vajzat bashkohen në një pikë: një manikyr i mirë është qershia MBI tortë! E Kush NUK ka vuajtur me rritjen e thonjve para epokës së tipsave? E imagjinoni dot veten Duke krehur me këto thonj flokët e ngatërruar? Me konsumatorët që kërkojnë SUV dhe qeveritë që kërkojnë Makina elektrike, prodteintes si Ferrari janě vënë në vështirësi. Foto/Trendet e Reja të thonjve janě një Art i Vërtetë xixat dhe shkëlqimi NUK Mund të mungojnë në fundvit.

Nëse Jeni gati shkoni Tek e kuqja APO e Arta, në të kundërt provoni diçka që BIE më Pak në sy. Glitter-je rozë në Nude do të Ishte i përsosur. NUK është Gjithmonë e lehtë të kupte se cilat nuanca shkojnë bashkë. Shpesh Mund të gabojmë, por Koha ka treguar se Mund të mësojmë Edhe prej Tyre. Gjithsesi blogeret e modës janě Gjithmonë Këtu për të na ardhur në ndihmë, Duke na sjellë DISA nga kombinimet më “cool”. Java e modës sollën dy trende për buzët: zgjidhni ngjyrë të Darkest dhe buzëkuqin mat. Harrojini dienjot me gurë të stërmëdhenj! Vizatimet e punuara me doré dhe të personalizuara janě gjithçka çfarë Ju duhet për të patur një pamje minimaliste dhe të çmendur në të njëjtën kohë. Vishja e Darkest është shumë lajkatare, AJO NUK është e nuancës e frikshme dhe NUK ka orare të ndara se Kur Mund ta vendosni. Dhe njëkohësisht është më ngacmuese se e kuqja klasike.